A verseny állása

Találatok: 3370

A 2022/23-as tanév versenyének állása 

 

5 - 6. évfolyam
  Csapatnév 1. forduló 2. forduló 3. forduló Végeredmény Település Iskola
               
1. Bélteki Tudorkák 96  pont     96  pont Nyírbéltek Nyírbélteki Szent László Általános Iskola
2. Felfedező fruskák 95  pont     95  pont Ibrány Ibrányi Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
3. Természetesen természetesek 93  pont     93  pont Hajdúböszörmény Baltazár D. Református Általános Iskola
4. Bodzavirág 91  pont     91  pont Túrkeve Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda
  Természetvédők 91  pont     91  pont Ibrány Ibrányi Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
  Természet kincsei 91  pont     91  pont Hajdúböszörmény Baltazár D. Református Általános Iskola
  Hóvirág 91  pont     91  pont Nyírbátor Leonardo Média Akadémia, Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye
  Zöld folyam 91  pont     91  pont Nyírbátor Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda
  Az erdő kincsei 91 pont     91 pont Nyírbátor Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda
10. Zöld manók 89  pont     89  pont Nyírbátor Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda
  Zöld almák 89  pont     89  pont Nyíregyháza Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI
12. Majd valaki megmondja 88  pont     88  pont Kisújszállás Móricz Zs. Református Kollégium Arany J. Általános Iskolai Tagintézménye
13. Kukor-Icák 87  pont     87  pont Nyírbátor Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda
14. Kert-észek 85  pont     85  pont Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
15. Tudós palánták 83  pont     83  pont Fehérgyarmat Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola
16. Elsöprők 82  pont     82  pont Nyírbátor Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda
17. Csodabogarak 81  pont     81  pont Nyírbátor Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda
  Capy babák 81  pont     81  pont Nyírbátor Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda
19. Természet kutatói 80  pont     80  pont Kisújszállás Móricz Zs. Református Kollégium Arany J. Általános Iskolai Tagintézménye
  Koala kommandó 80  pont     80  pont Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
  Természetbúvárok 80  pont     80  pont Fehérgyarmat Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola
22. Avokádók 75  pont     75  pont Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
  Furfangos csírák 75  pont     75  pont Fehérgyarmat Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola
24. Gombák 74  pont     74  pont Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
25. Bambuszok 73  pont     73  pont Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
26. Biocsigák 73  pont     73  pont Nyíregyháza Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI
27. Makkák 72  pont     72  pont Kisújszállás Móricz Zs. Református Kollégium Arany J. Általános Iskolai Tagintézménye
  Vadállatok 72  pont     72  pont Túrkeve Kaszap Nagy István Református Általános Iskola és Óvoda
29. Team Science 69  pont     69  pont Kántorjánosi Kántorjánosi Református Általános Iskola
30. Almacsutkák 66  pont     66  pont Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
31. Természetvágyók 57  pont     57  pont Kisújszállás Móricz Zs. Református Kollégium Arany J. Általános Iskolai Tagintézménye
32. Bundás osztag 54  pont     54  pont Nyíregyháza Szent Imre Katolikus Gimnázium, Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola, Kollégium, Óvoda és AMI

 

 

7 - 8. évfolyam
  Csapatnév 1. forduló 2. forduló 3. forduló Végeredmény Település Iskola
               
1. Balatoni zöldek 102  pont     102  pont Csopak Csopaki Református Általános Iskola
2. Bélteki Tudósok 100  pont     100  pont Nyírbéltek Nyírbélteki Szent László Általános Iskola
3. Scilla 98  pont     98  pont Kisújszállás Móricz Zs. Református Kollégium Arany J. Általános Iskolai Tagintézménye
4. Big Bang 95  pont     95  pont Nyírbátor Báthory István Katolikus Óvoda, Két Tanítású Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium
  Darwin Team 95  pont     95  pont Újfehértó Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola
6. Au-sok 94  pont     94  pont Kisújszállás Móricz Zs. Református Kollégium Arany J. Általános Iskolai Tagintézménye
7. Atomok 93  pont     93  pont Nyírbátor Leonardo Medis Akadémia, Gimnázium Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye
8. Kisrefi 8 91  pont     91  pont Debrecen Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
  Papucsállatkék 91  pont     91  pont Nyírbátor Leonardo Medis Akadémia, Gimnázium Általános Iskola Nyírbátori Tagintézménye
10. Spáros gyurmák 90  pont     90  pont Nyírbátor Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda
11. Balatoni PingWinek 88  pont     88  pont Csopak Csopaki Református Általános Iskola
12. Csipkebogyó 84  pont     84  pont Hajdúböszörmény Baltazár Dezső Református Általános Iskola
  Gyilkos galócák 84  pont     84  pont Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
14. Csodabogarak  82  pont     82  pont Nyírbátor Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda
15.   79  pont     79  pont Kisújszállás Móricz Zs. Református Kollégium Arany J. Általános Iskolai Tagintézménye
16. Kísérleti patkányok 78  pont     78  pont Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
17. Sejtbabyk 76  pont     76  pont Nyírbátor Báthory István Katolikus Óvoda, Két Tanítású Nyelvű Általános Iskola és Gimnázium
18. Tescos kiflik 74  pont     74  pont Nyírbátor Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda
19. Feketék fehéren 71  pont     71  pont Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
20. Tündérfátyol 70  pont     70  pont Fehérgyarmat Kölcsey Ferenc Református Általános Iskola
21. Hernád gyermekei 61  pont     61  pont Hernádnémeti Hernádnémeti Református Általános Iskola, Két Tanítási Nyelvű és Alapfokú Művészeti Iskola
22. Red dragons 51  pont     51  pont Nyírbátor Báthory Anna Református Általános Iskola és Óvoda
23. Dream Team 32  pont     32  pont Kántorjánosi Kántorjánosi Református Általános Iskola

 

 

 

Előre